Strechy Košice

Dotácia 19 000 € na obnovu vašej strechy

Obnova rodinných domov je súčasťou Plánu obnovy a odolnosti Slovenskej republiky. Jej cieľom je do roku 2026 podporiť príspevkom na obnovu desaťtisíce starších domov. Zníženie energetickej náročnosti domov pozitívne ovplyvní hospodárenie domácností a zníženie emisií CO2 prispeje k zlepšeniu kvality životného prostredia a zdravia obyvateľov Slovenska.

Viac informácií o tejto výzve a jej podmienkach.

Sme pripravení pomôcť vám s procesom získania a realizácie obnovy vašej strechy v rámci 5. výzvy obnovy rodinných domov s dotáciou až do 19 000 eur.

V rámci tejto obnovy sa zameriame na výmenu starej krytiny a zateplenie strechy, čo prispieva k zníženiu energetickej náročnosti vášho domu a úplnému vyčerpaniu dotácie vo váš prospech.  

Dodávka a montáž striech

Sme súkromná firma so silnými koreňmi, ktorá vznikla v roku 2003 ako fyzická osoba. S rokom vzniku sme sa postupne špecializovali na kompletné dodávky a montáže striech, klampiarske, tesárske a pokrývačske práce. Naša odvaha, zručnosti a oddanosť kvalite nám pomohli budovať pevné základy v oblasti strešných riešení.

Rokmi budované pevné základy firmy viedli k transformácii na spoločnosť Strechy Košice, s.r.o. v roku 2011. Od tej doby sme neustále posilňovali našu odbornosť a ponuku služieb, aby sme mohli lepšie slúžiť našim zákazníkom.

Poradenstvo

Naši experti Vám pomôžu pri výbere najvhodnejšieho typu strechy pre Vaše potreby a zabezpečia, aby bol každý krok vášho projektu dôkladne naplánovaný.

Materiály

S našou širokou ponukou materiálov máte istotu, že Vaša strecha bude vyrobená z najkvalitnejších produktov, ktoré vydržia roky.

Montáž

Naši odborníci sú zruční a spoľahliví. S presnosťou a starostlivosťou sa postarajú o montáž Vašej strechy, aby bola nielen funkčná, ale aj esteticky príťažlivá.

Opravy a údržba

Okrem montáže nových striech sa staráme aj o údržbu a opravy existujúcich strešných systémov. Nechajte Vašu strechu v našich rukách a udržujte ju v perfektnom stave.

Aké typy striech realizujeme?

Každý typ strechy má svoje vlastné výhody a špecifické použitie. Naši odborníci sú pripravení poradiť vám pri výbere najvhodnejšieho typu strechy pre vaše potreby a zabezpečiť kvalitnú montáž.

Sedlová strecha

Sedlová strecha je tradičný typ strechy, charakterizovaný dvoma svahmi strechy, ktoré sa stretávajú v hrebeni. Tento typ strechy je populárny pre svoju estetiku, odvodňovanie a možnosti pre ďalšie úpravy, ako sú podkrovie alebo strešné okná.

Pultová strecha

Pultová strecha má jednu stranu svažujúcu sa nadol a druhú stranu svažujúcu sa nahor. Tento typ strechy je ideálny pre moderné domy alebo prístavby, ktoré potrebujú efektívne odvodnenie dažďovej vody.

Mansardová strecha

Mansardová strecha je kombináciou sedlovej a pultovej strechy. Je charakterizovaná dvoma úrovňami svažujúcich sa častí, pričom spodná časť je strmšia než horná. Tento typ strechy poskytuje dodatočný priestor v podkroví a pridáva charakter domu.

Valbová strecha

Valbová strecha má štyri svahy, ktoré sa stretávajú v jednom bode. Tento typ strechy je stabilný a odolný voči vetru, a je vhodný pre domy s obdĺžnikovým pôdorysom.

Plochá strecha

Plochá strecha je charakterizovaná minimálnym sklonom a je často používaná pri komerčných budovách alebo moderných domoch. Poskytuje možnosť ďalších využití ako je strešná terasa alebo záhradná strecha.

Naše realizácie

Sme hrdí našimi realizáciami, ktoré demonštrujú našu zručnosť a kvalitu našej práce. Od malebných domov po veľké komerčné projekty sme sa zaviazali k poskytovaniu excelentných strešných riešení. Prezrite si niektoré z našich najnovších projektov a nechajte sa inšpirovať.

Ak máte záujem o ďalšie informácie alebo by ste chceli diskutovať o vašom vlastnom projekte, neváhajte nás kontaktovať.

Kontaktujte nás

Chcete sa dozvedieť viac o našich službách alebo máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formuláru. Naši odborníci sú pripravení odpovedať na vaše otázky a poskytnúť vám ďalšie informácie. Tešíme sa na vašu správu!